Laureat Nagrody: Najlepszy Partner w Biznesie 2010

Strona główna | |

Szukaj

Obniżamy koszty energii
w Twojej firmie

Euro-Energia S.A. debiutuje na rynku fitness

Jacek Gwóźdź, Prezes Zarządu Euro-Energia S.A. przystępuje do nowego projektu biznesowego – Twój Fitness S.A. Jako Wiceprezes Zarządu Spółki z sektora fitness odpowiada przede wszystkim za marketing, finanse, administrację oraz wykorzystanie najnowszych systemów IT.

Euro-Energia S.A. wprowadzi szereg nowoczesnych rozwiązań systemowych oraz będzie efektywnie zarządzać energią w fitness klubach – od systemów ledowego oświetlenia, poprzez nowoczesne systemy klimatyzacji, na energooszczędnym sprzęcie treningowym skończywszy.

Twój Fitness S.A. od kilku już lat świadczy profesjonalny konsulting inwestycji fitness dla klientów w kraju i zagranicą. Dzisiaj przygotowuje się do budowy własnej sieci w pełni profesjonalnych i unikalnych klubów na polskim rynku. Firma planuje otworzyć docelowo około 10 klubów fitness na przestrzeni 2-3 lat, na co przeznaczy już na początku 50 mln zł. Otwarcie pierwszego fitness klubu zaplanowano na 2012 roku. W celu pozyskania kolejnych środków finansowych Twój Fitness S.A. zadebiutuje na Rynku NewConnect w 2012 roku.

Zapraszamy na stronę internetową : www.twojfitness.com

 

NIE CZEKAJ, ZAMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ JUŻ DZIŚ!