Laureat Nagrody: Najlepszy Partner w Biznesie 2010

Strona główna | |

Szukaj

Obniżamy koszty energii
w Twojej firmie

Euro-Energia uczestnikiem 11 edycji CEE Shopping Center Forum

Euro-Energia największa polska firma outsourcingowa, specjalizująca się w zarządzaniu i wykorzystywaniu energii elektrycznej będzie uczestnikiem konferencji CEE Shopping Center Forum, która odbędzie się 8 września br. w hotelu Hilton w Warszawie.

11 edycja Shopping Center Forum odbędzie się jutro (8 września) w hotelu Hilton w Warszawie. Shopping Center Forum jest specjalistyczną konferencją „business-tobusiness” dla kadr zarządzających, poświęconą perspektywom i najnowszym trendom w branży centrów handlowych. Uczestnicy konferencji to przedstawiciele zarządów i menedżerowie w centrach handlowych, osoby odpowiedzialne za rozwój i inwestycje w branży zarządzania, i administrowania obiektami oraz przedstawiciele kluczowych dostawców technologii, urządzeń oraz inwestycji finansowych działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Na konferencji omawiane będą horyzonty rozwoju rynku, marketing centrów i sieci handlowych oraz procesy negocjacji umów najmu lokali handlowych.

Euro-Energia zarządza zakupem energii elektrycznej dla ponad 10 tysięcy obiektów na terenie całego kraju. Są to min.: banki, salony samochodowe, zakłady telekomunikacyjne i przemysłowe oraz hotele. Euro-Energia obniża także koszty zakupu energii elektrycznej dla wielkich sieci handlowych (3410 obiektów w Polsce) oraz galerii handlowych, tym bardziej nie mogło jej zabraknąć na Shopping Center Forum.

Naszym celem jest uświadomienie centrom i sieciom handlowym, że mają możliwość oszczędzania na energii elektrycznej. Jesteśmy w stanie wygenerować oszczędności rzędu 20%. Korzyść dla naszych klientów jest oczywista – oznajmił Jacek Gwóźdź, Prezes Euro-Energia.

Głównym celem Spółki jest usatysfakcjonowanie klientów poprzez obniżanie kosztów pozyskiwania energii elektrycznej oraz przez wdrożenie programów oszczędnościowych pozwalających bardziej efektywnie gospodarować energią, czego efektem jest zmniejszenie emisji dwutlenku węgla dostającego się do środowiska.

NIE CZEKAJ, ZAMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ JUŻ DZIŚ!