Laureat Nagrody: Najlepszy Partner w Biznesie 2010

Strona główna | |

Szukaj

Obniżamy koszty energii
w Twojej firmie

Euro-Energia została „Najlepszym Partnerem w Biznesie”

Wczoraj, podczas uroczystej Gali, Euro-Energia S.A. otrzymała tytuł „Najlepszy Partner w Biznesie” w kategorii Partner Roku magazynu ekonomicznego „Home&Market”. Celem nagrody jest uhonorowanie instytucji, mogących poszczycić się w minionym roku największymi osiągnięciami w szeroko rozumianym obszarze biznesowym. Uroczystość odbyła się 21 października br. w Warszawie.

Euro-Energia, największa polska firma outsourcingowa, specjalizująca się w zarządzaniu zakupem i wykorzystywaniu energii elektrycznej została wyróżniona nagrodą „Najlepszy Partner w Biznesie” za skuteczne zarządzanie zakupem energii elektrycznej dla ponad 10 tysięcy obiektów na terenie całego kraju i wysoki poziom obsługi Klientów.

- Miniony rok był dla nas bardzo pracowity. Coraz więcej przedsiębiorców zaczyna wprowadzać rozsądne oszczędności, a więc jednocześnie korzystać z naszych usług zarządzania zakupem energii elektrycznej i efektywnego nią gospodarowania. Nagroda „Najlepszy Partner w Biznesie” jest dla nas znakiem, że nasza praca jest doceniana przez naszych Klientów – powiedział Jacek Gwóźdź, prezes zarządu Euro-Energia S.A.

Euro-Energia zarządza zakupem energii elektrycznej dla ponad 10 tysięcy obiektów na terenie całego kraju. Są to min.: banki, salony samochodowe, centra handlowe, zakłady telekomunikacyjne i przemysłowe oraz hotele. Magazyn „Home&Market” już po raz 9 wręczał nagrody „Najlepszy Partner w Biznesie”. Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się w 21 października br. Wśród nagrodzonych obok Euro-Energia SA znalazły się takie firmy i organizacje, jak: Forum Gospodarcze w Toruniu, Koleje Mazowieckie, PKP Cargo SA, PGNiG, ENEA, AVIVA, czy NETIA.

Więcej informacji:
Urszula Chodorowska
Starszy Specjalista ds. PR
uchodorowska@art-media.com.pl
+48 509 556 184

NIE CZEKAJ, ZAMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ JUŻ DZIŚ!