Laureat Nagrody: Najlepszy Partner w Biznesie 2010

Strona główna | |

Szukaj

Obniżamy koszty energii
w Twojej firmie

Taryfowa sprzedaż energii

Euro-Energia S.A. obsługuje nie tylko Klientów zaopatrujących się w energię elektryczną bezpośrednio w zakładach energetycznych. Współdziała też z tzw. Klientami refakturowanymi, jak najemcy kamiennic, biurowców, centrów handlowych itp. Docieramy do właścicieli tych obiektów i proponujemy im nasze usługi. Kupując dla nich tańszą energię działamy pośrednio również na korzyść Klienta-Najemcy.

Oferujemy swoim Klientom kompleksową obsługę w zakresie dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej na terenie ich obiektów.

Zakres oferty

Oferta skierowana jest do właścicieli centrów handlowych, budynków biurowych, budynków przemysłowych, obiektów magazynowych oraz deweloperów osiedli mieszkaniowych.

Nasza oferta polega na transakcji dzierżawy, odkupu istniejącej lub projektowanej infrastruktury elektroenergetycznej. Pozwala to naszym Klientom na uwolnienie zamrożonych środków finansowych, których w innym przypadku najczęściej nie udaje się odzyskać. Kluczową korzyścią takiego rozwiązania jest możliwość całkowitego uniknięcia inwestycji w infrastrukturę elektroenergetyczną już na etapie jej projektowania oraz oszczędność kosztów związanych z jej bieżącą eksploatacją i późniejszą konserwacją. Dodatkowym benefitem dla Klienta jest całkowite pozbycie się problemów i kosztów związanych z rozliczeniami odbiorców energii.

Wybrane korzyści, jakie oferujemy naszym Klientom to:

modernizacja infrastruktury między innymi poprzez zainstalowanie elektronicznych liczników i systemu zdalnej transmisji danych, co pozwala dokładnie określić zużycie energii przez poszczególnych odbiorców, możliwość zmiany dostawcy energii przez najemców, kiedy tylko okaże się, że ceny nie są atrakcyjne, ograniczenie kosztów związanych z zakupem energii, przejęcie przez Nas obowiązków związanych z zakupem i rozliczeniami energii elektrycznej na potrzeby części wspólnych i najemców obiektów.

Taryfowa sprzedaż energii dla osiedla mieszkaniowego

Taryfowa sprzedaż energii dla Galerii Handlowej

NIE CZEKAJ, ZAMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ JUŻ DZIŚ!