Laureat Nagrody: Najlepszy Partner w Biznesie 2010

Strona główna | |

Szukaj

Obniżamy koszty energii
w Twojej firmie

O firmie

EURO-ENERGIA S.A. jest największą polską firmą outsourcingową specjalizującą się w zarządzaniu zakupem i wykorzystaniem energii elektrycznej. Spółka działa na rynku od 2004 roku.

Prezesem jednoosobowego Zarządu Spółki jest Tomasz Gwóźdź.

Dziś Euro-Energia S.A zarządza zakupem energii elektrycznej dla ponad 10 tysięcy obiektów na terenie całego kraju. Są to: banki, salony samochodowe, stacje paliw, telekomunikacja, hipermarkety, zakłady przemysłowe, galerie handlowe, hotele itp. Największym Klientem Spółki jest sieć sklepów „Biedronka”. Z usług Euro-Energii S.A. korzystała także polska sieć hoteli „Starwood”, do której należą: warszawski Sheraton, Bristol i Westin.

Oszczędzanie energii elektrycznej jest dziś niezbędne. Jak wynika z prognoz, w najbliższych latach można się spodziewać znacznego wzrostu zapotrzebowania na energię elektryczną. Istnieje obawa, że modernizacja starych elektrowni i zniszczonych wieloletnią eksploatacją sieci przesyłowych prądu nie przyniesie oczekiwanych efektów, i w rezultacie już niebawem trudno będzie zaspokoić rosnący popyt na energię. Zatem oszczędzać trzeba już dziś, zwłaszcza, że gospodarowanie energią ma niebagatelny wpływ na koszty działalności każdej firmy.

Tańszy zakup energii, a także oszczędne nią gospodarowanie przynosi wymierne korzyści każdemu przedsiębiorcy.


NIE CZEKAJ, ZAMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ JUŻ DZIŚ!