O nas

Outsourcing gospodarowania energią

Jesteśmy firmą outsourcingową specjalizującą się w zarządzaniu zakupem i wykorzystaniem energii elektrycznej i gazowej w przedsiębiorstwach należących do różnych gałęzi gospodarki. Od 2004 roku obsługujemy zakłady przemysłowe, banki, hotele, galerie handlowe, supermarkety, salony samochodowe, stacje benzynowe i inne obiekty w całej Polsce.

 

Optymalizowaliśmy koszty energii elektrycznej m.in. dla Biedronki, BLACK RED WHITE, CCC, sieci hoteli Starwood czy SHELL Polska. Aktualnie zajmujemy się również przeprowadzaniem audytów energetycznych w firmach, modernizacją układów pomiarowych, kompensacją energii biernej oraz świadczeniem innych usług prowadzących do obniżenia kosztów działalności przedsiębiorstw. Nasze działania przekładają się na realne oszczędności, mieszczące się w przedziale od 5 do 20% dotychczasowych kosztów zużycia prądu i gazu, jakie ponosili nasi klienci przed rozpoczęciem współpracy.

 

Racjonalne gospodarowanie energią ma dziś ogromne znaczenie. Jak wynika z prognoz, w najbliższych latach można spodziewać się znacznego wzrostu zapotrzebowania na energię elektryczną. Istnieje obawa, że modernizacja starych elektrowni i zniszczonych wieloletnią eksploatacją sieci przesyłowych prądu nie przyniesie oczekiwanych efektów – w rezultacie już za chwilę trudno będzie zaspokoić rosnący popyt na energię. Zatem oszczędzać musimy już dziś, zwłaszcza że gospodarka energetyczna ma niebagatelny wpływ na koszty działalności każdego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do rozmowy o tym, w jaki sposób możemy pomóc Twojej firmie zaoszczędzić konkretne pieniądze.