Laureat Nagrody: Najlepszy Partner w Biznesie 2010

Strona główna | |

Szukaj

Obniżamy koszty energii
w Twojej firmie

Euro-Energia nominowana do „Najlepszego Partnera w Biznesie”

Euro-Energia S.A. otrzymała nominację w kategorii Partner Roku do nagrody „Najlepszy Partner w Biznesie” magazynu ekonomicznego „Home&Market”. Celem nagrody jest uhonorowanie instytucji, mogących poszczycić się w minionym roku największymi osiągnięciami w szeroko rozumianym obszarze biznesowym.

Euro-Energia największa polska firma outsourcingowa, specjalizująca się w zarządzaniu zakupem i wykorzystywaniu energii elektrycznej została nominowana do nagrody „Najlepszy Partner w Biznesie”, przyznawanej przez magazyn ekonomiczny
„Home&Market” w kategorii Partner Roku.

- Miniony rok był dla nas bardzo pracowity. Coraz więcej przedsiębiorców zaczyna wprowadzać rozsądne oszczędności, a więc jednocześnie korzystać z naszych usług zarządzania zakupem energii elektrycznej i efektywnego nią gospodarowania. Nominacja do nagrody „Najlepszy Partner w Biznesie” jest dla nas znakiem, że nasza praca jest doceniana przez naszych klientów – powiedział Jacek Gwóźdź, prezes zarządu Euro-Energia S.A.

Euro-Energia zarządza zakupem energii elektrycznej dla ponad 10 tysięcy obiektów na terenie całego kraju. Są to min.: banki, salony samochodowe, centra handlowe, zakłady telekomunikacyjne i przemysłowe oraz hotele.

Magazyn „Home&Market” już po raz 9 opublikował nominacje do nagrody „Najlepszy Partner w Biznesie”. Uroczystość wręczenia statuetek odbędzie się w październku br.
Wśród nominowanych obok Euro-Energia SA znalazły się takie firmy i organizacje, jak:
Krajowa Rada Radców Prawnych, Forum Gospodarcze w Toruniu, Koleje Mazowieckie,
PKP Cargo SA, Audi, PGNiG, AVIVA, czy Coca Cola Poland.

Więcej informacji:
Urszula Chodorowska
Starszy Specjalista ds. PR
uchodorowska@art-media.com.pl
+48 509 556 184

NIE CZEKAJ, ZAMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ JUŻ DZIŚ!