Laureat Nagrody: Najlepszy Partner w Biznesie 2010

Strona główna | |

Szukaj

Obniżamy koszty energii
w Twojej firmie

Prezes Euro-Energia Gentlemanem 2010

Jacek Gwóźdź, Prezes Zarządu EURO-ENERGIA S.A. otrzymał tytuł Gentelmana Roku 2010. Wyróżnienia wręczono podczas Gali 100 Najbardziej Wpływowych Gentlemanów. Impreza, zorganizowana przez magazyn Gentleman, odbyła się 30 czerwca br. w hotelu Marriott.

Właściciel statuetki Gentlemana 2010 posiada wzorzec, którym się kieruje w życiu.

- Prawdziwy gentleman, według mnie, to człowiek, który umie znaleźć się w każdej sytuacji. Ma silne poczucie kultury osobistej, która przejawia się zarówno w wyglądzie, jak i w zachowaniu. Jest świadom swej wartości i wie, czego chce. Najważniejsze jest zaś to, że gentleman potrafi bronić swoich ideałów i uczciwie stawać do walki w ich obronie. - twierdzi Gwóźdź. 

Jacek Gwóźdź kieruje największą polską firmą outsourcingową specjalizującą się w zarządzaniu zakupem i wykorzystaniem energii elektrycznej. Firma została założona w 2004 roku i od tego czasu zarządza zakupami energii elektrycznej dla ponad 10 tys. obiektów na terenie całego kraju. Przede wszystkim są to klienci wielooddziałowi: banki, salony samochodowe, stacje paliw, zakłady telekomunikacyjne. Jednak zgodnie z planami firma w niedalekiej przyszłości ma zamiar objąć swoją działalnością również klientów indywidualnych. Głównym celem firmy jest usatysfakcjonowanie odbiorcy poprzez optymalizację parametrów zakupu energii elektrycznej oraz wdrażanie systemów oszczędnościowych, pozwalających efektywniej gospodarować energią.

Wraz z prezesem EURO-ENERGIA S.A. nagrody otrzymali również inni Gentelmani ze świata biznesu: Krzysztof Surgowt – członek zarządu ASTRA CEE, Janusz Ćwikła – członek zarządu PKP CARGO SERVICE, Zbigniew Grycan – prezes firmy Grycan, Artur Radwan – prezes Kolei Mazowieckich. Nie zabrakło również Gentelmanów w branży rozrywkowej i sportowej, tytuł otrzymały takie osobistości jak: Dariusz Michalczewski, Maciej Zień, Augustin Egurrola czy Piotr Kraśko.

NIE CZEKAJ, ZAMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ JUŻ DZIŚ!